Kup w przeciągu:

O firmie


Bodega Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. to firma rodzinna działająca od 2016r. Jesteśmy wyłącznym importerem oraz dystrybutorem w Polsce produktów marki SilvanoGarcia. Działamy sektorze FMCG - wina oraz oliwy. Obsługujemy przede wszystkim klientów detalicznych, posiadamy własną dystrybucję w Poznaniu. Naszym celem jest rozwój oraz promocja marki SilvanoGarcia w Polsce wraz z całym jego portfolio, ale przede wszystkim chcemy zaoferować Naszym konsumentom produkty na Najwyższym poziomie.  Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Silvano Garcia No1. D.O. Jumilla (Murcia)

Od momentu powstania w 1925 roku wytrwałość  była kluczem  do ewolucji i zmian w  Bodegas Silvano García. Obecnie trzecia generacja jest odpowiedzialna za kontynuację konsolidacji winnicy.

W Bodegas Silvano García tradycja i innowacja zostały połączone, aby ożywić grupę win oraz oliwy, które są wynikiem Naszego klimatu i Naszej Ziemi, ale także bardzo staranne wytwarzanie produktów tak aby Nasi konsumenci cieszyli się nim jak najlepiej. W Bodegas Silvano García przeprowadzana jest kompleksowa kontrola od zbiorów po produkt końcowy  zgodnie z cyklem dojrzewania, zgodnie z poletką i odmianą winogron, oliwek, aby określić optymalny czas zbioru na podstawie produkcji. Naszą misją jest oferowanie każdemu produktowi WYJĄTKOWEGO DOŚWIADCZENIA dla zmysłów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium